środa, 11 lipca 2012

Isana Med, Krem do rąk z olejkiem z wiesiołka.

Dziś recenzja kolejnego kremu do rąk. Postanowiłam wypróbować któreś z Isanowych mazideł do rąk gdyż słyszałam o nich dobre opinie. Przy zakupie wahałam się między Isaną Med a wersją z mocznikiem. Ostatecznie wybrałam ten pierwszy i nie żałuję.


Na zdjęciu widać rozcięte opakowanie, z którego wydobywam już same resztki. Krem ma dosyć treściwą, ale szybko wchłaniającą się konsystencję (oczywiście jeśli nie nałożymy go zbyt wiele). Na dłoniach po smarowaniu pozostaje ochronna otoczka przez co są trochę śliskie i dlatego ja używam go tylko na noc. Bardzo dobrze działa na skórę, jest nawilżona, gładka i odżywiona. Opakowanie wygodne, dobrze służyło mi do samego końca. Na plus również obecność zamknięcia z "klikiem", dużo lepsze rozwiązanie od nakrętek.

Niestety, kompletnie nie umiem się przekonać do jego zapachu, a jest on dosyć intensywny i czuć go na dłoniach po aplikacji. Według mnie zalatuje tak typowo aptecznie i dziwnie. To drugi z powodów dla których używam go tylko na noc. Jednak ze względu na jego bardzo dobre działanie jestem w stanie jakoś przeboleć ten minus. :)

Cena kremu to ok. 5 zł za 100 ml. Polecam!

4 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz. Jest mi niezmiernie miło kiedy wiem, że ktoś czyta moje posty. :) Na ewentualne pytania odpowiem pod Waszymi komentarzami.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...