wtorek, 24 lipca 2012

Próbki kosmetyków Johnson's Baby.

Jakiś czas temu zamówiłam paczuszkę z darmowymi próbkami kosmetyków Johnson's Baby. Dostałam ją dosyć szybko, nie wiem jak długo dokładnie czekałam, ale na pewno był to okres krótszy niż dwa tygodnie. Tak prezentuje się całość:


W skład paczki wchodzą:

  • mleczko pielęgnujące (50ml)
  • łagodny płyn do mycia ciała i włosów 3w1 (50ml)
  • ochronny krem przeciw odparzeniom (15ml)
  • krem pielęgnujący (15ml)Mleczko pielęgnujące ma dosyć gęstą konsystencję przez co trudno jest je wydobyć z próbki, która pod zakrętką ma tylko dziurkę, więc trzeba je z niej wytrząsać. Nie używałam go nigdy na całe ciało (za dużo zachodu :P), ale do rąk sprawdza się dobrze. Przede wszystkim ślicznie pachnie i dobrze nawilża. Trzeba tylko uważać, żeby nie nabrać go za dużo, bo wtedy może się rolować.

Łagodny płyn do mycia ciała i włosów 3w1 zdenkowałam najszybciej, bo najłatwiej było mi znaleźć dla niego zastosowanie. Próbka jest trochę za mała żeby używać go do całego ciała i włosów. Przypuszczam, że wtedy wystarczyłby mi co najwyżej na 3-4 użycia. Ja stosowałam go głównie jako żel do mycia twarzy i sporadycznie do higieny intymnej. Jest naprawdę łagodny, nie podrażnił mojej skóry. Ładnie pachnie i dobrze się pieni. Może troszkę wysuszać twarz, ale mi to nie przeszkadza, bo zawsze po użyciu nakładałam krem nawilżający. Dobrze oczyszcza twarz z resztek makijażu. Z pewnością w przypadku tego płynu skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie. Polecam!


Ochronnego kremu przeciw odparzeniom używam najrzadziej. Ma bardzo gęstą konsystencję, ale łatwo jest go rozsmarować na skórze. Dobrze radzi sobie z podrażnieniami. Ja stosowałam go na skórę, którą poparzyłam na słońcu i po depilacji. Łagodzi zaczerwienienia i przynosi wyraźną ulgę.

Kremu pielęgnacyjnego używam do rąk. Ze względu na malutkie i wygodne opakowanie świetnie nadaje się do noszenia w torebce. Bardzo dobrze nawilża dłonie, pachnie tak samo ładnie jak mleczko, ale mniej intensywnie. Jak wykończę próbkę z pewnością skuszę się na duże opakowanie.

Wszystkie te produkty można oczywiście nabyć w drogeriach w pełnowymiarowych opakowaniach. Jeśli chcecie je najpierw przetestować wystarczy wypełnić ten formularz.

Pozdrawiam! :)

1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz. Jest mi niezmiernie miło kiedy wiem, że ktoś czyta moje posty. :) Na ewentualne pytania odpowiem pod Waszymi komentarzami.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...