piątek, 25 maja 2012

Synergen - peeling do twarzy dla skóry wrażliwej.

Właśnie kończę już któreś z kolei opakowanie peelingu Synergen i myślę, że jest to dobry czas na recenzję. Jako wielka fanka zdzieraków musiałam przetestować i tego różowego osobnika.Według producenta przeznaczony on jest dla skóry wrażliwej, ja jednak bałabym się go stosować mając takową cerę. Peeling jest zdecydowanie gruboziarnisty, posiada duże i ostre drobinki przy czym nie jest ich zbyt wiele. Po jego użyciu skóra jest wygładzona i dobrze oczyszczona, ale przy masażu należy uważać i nie trzeć zbyt mocno aby nie zrobić sobie krzywdy. Stosowałam go nie tylko do twarzy ale i do całego ciała. Ogólnie jestem z niego zadowolona o czym może świadczyć już sam fakt, że nie jest to moje pierwsze opakowanie. A jeśli już o opakowaniu mowa to dizajn produktów Synergen jest wybitnie marny, ale czegóż można wymagać za taką cenę..

Słabo jest też z wydajnością. Ze względu na małą ilość drobin ścierających zużywam go sporo na jeden raz, ale to nie problem, bo jest bardzo tani - 100 ml peelingu kosztuje ok. 5 zł, zdaje się, że w promocji można go dostać już nawet za 4.

Pozdrawiam! :)

2 komentarze:

  1. też miałam ten peeling ale używałam go do dekoltu

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Jest mi niezmiernie miło kiedy wiem, że ktoś czyta moje posty. :) Na ewentualne pytania odpowiem pod Waszymi komentarzami.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...