czwartek, 17 maja 2012

Fireworks!

W moim pierwszym poście przybywam z recenzją jednego z moich lakierowych ulubieńców jakim jest lakier Sensique z limitowanej edycji Fantasy Glitter. Cudeńko to nosi numer 211 i wdzięczną nazwę "Fireworks".  Opakowanie to bardzo zgrabna buteleczka o pojemności 7 ml, która jest całkiem spora w stosunku do ceny. Ja zapłaciłam za niego 5,49 zł, ale w promocji można go było dorwać już o 2 zł taniej.

Lakier ten jest moim ulubieńcem przede wszystkim ze względu na efekt jaki daje na paznokciach, zdecydowanie przyciąga uwagę. "Fireworks" to żelkowa baza w kolorze ciemnego fioletu z zatopionym w niej brokatem, bardzo dużą ilością brokatu. Lakier na paznokciach mieni się pięknie zarówno w świetle dziennym jak i sztucznym, kojarzy mi się z niebem usianym gwiazdami. Jestem w nim absolutnie zakochana i często gości na moich paznokciach. Jednak ze względu na to, że była to edycja limitowana po zużyciu tej buteleczki będę musiała się z nim pożegnać. 

Kryje po 2 warstwach, muszą one być jednak dosyć solidne. Używałam go też w roli topcoat'u i tu również doskonale się spisuje. Kupiłam go ok. 3 miesięcy temu i już zdążył nieco zgęstnieć, ale po dolaniu odrobiny zmywacza do paznokci dało się go jeszcze uratować. Po tym przydługim wstępie zapraszam do obejrzenia zdjęć. :)


4 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz. Jest mi niezmiernie miło kiedy wiem, że ktoś czyta moje posty. :) Na ewentualne pytania odpowiem pod Waszymi komentarzami.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...